historia Marka

Pomoc Innym

JAK PRZEKAZAĆ 1 PROCENT PODATKU?

Należy wpisać KRS 0000 197058 w formularzu PIT.

Przekazanie 1% podatku jest bardzo proste i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Wystarczy podać numer KRS 0000 197058 Fundacji PODAJ DALEJ w składanym zeznaniu podatkowym za rok poprzedi.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z bezpłatnego i bezpiecznego programu do rozliczania podatku. KLIKNIJ TUTAJ

Numer KRS wpisujemy w rubryce „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP) i wyliczamy kwotę”. Resztą zajmie się urząd skarbowy.

NA CO PRZEZNACZAMY 1 PROCENT PODATKU?

W tym roku naszym marzeniem jest wyrwać z samotności jak najwięcej dzieci, które niepełnosprawność zamknęła w domach. W Fundacji PODAJ DALEJ wiemy, jak to zrobić, bo od ponad 14 lat wspieramy osoby niepełnosprawne w nauce samodzielnego życia.

Państwa gest to dla tych dzieci regularna rehabilitacja i nauka samodzielnego życia prowadzona przez specjalistów.

Dzięki tej pomocy psycholog, rehabilitant, fizjoterapeuta, logopeda i trener niezależnego życia otoczą opieką dzieci w Fundacji i w ich domach. Treningi koszykówki i zajęcia na basenie to będzie radość połączona z rehabilitacją.

Nauczymy codziennych prostych, a dla nich tak trudnych czynności (np. jak samemu się napić, skorzystać z toalety, podjechać pod krawężnik). Wspieramy dzieci w codziennym życiu – odrobimy wspólnie lekcje, pójdziemy do kina, przygotujemy posiłek.

Zapraszam na minutowy film z naszymi najmłodszymi Podopiecznymi. KLIKNIJ TUTAJ

Bardzo na Państwa liczymy! Dzięki Państwa pomocy otworzymy dzieciom świat!

Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ – KRS 0000 197058