historia Marka

Co Jeszcze

Co już zrobiliśmy za 1% podatku?

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nam zaufali i przekazali 1 procent swojego podatku na rzecz Fundacji PODAJ DALEJ.

DZIEKI WPŁYWOM Z 1% podatku WSZYSTKIE PROWADZONE PRZEZ NAS ZAJĘCIA I POMOC SĄ BEZPŁATNE!!!

Zgodnie z ideą Doktora Piotra Janaszka, Patrona Fundacji, pomagamy budować świat, w którym osoby z niepełnosprawnością nie czują się ciężarem, pracują, mają swoje pasje, decydują o sobie i są szczęśliwe.

1 procent podatku przeznaczamy m.in. na zwiększanie aktywności i samodzielności osób niepełnosprawnych – szczególnie dzieci. Dzięki temu są one lepiej przygotowane do samodzielnego życia, pokonywania barier, rozwiązywania problemów, nawiązywania nowych znajomości i rozwijania talentów. Opiekujemy się rodzinami, w których istnieje problem niepełnosprawności oferując pomoc specjalistów (prawnika, psychologa, pedagoga, logopedy, fizjoterapeuty, asystenta, doradcy zawodowego), wsparcie wolontariuszy, a także pomoc rzeczową.

O naszych działaniach informujemy na bieżąco na stronie Fundacji oraz w mediach społecznościowych.

Po raz pierwszy podatnicy mogli przekazać 1% podatku na Fundację PODAJ DALEJ w roku 2007 rozliczając podatek za rok poprzedni.  Od 2007 roku w ramach 1% Podatnicy  przekazali Fundacji PODAJ DALEJ ponad 1 mln zł. Dzięki temu pomogliśmy kilkuset osobom niepełnosprawnym i ich najbliższym. Bardzo serdecznie dziękujemy za zaufanie i wspólne zmienianie świata na lepszy!